Hekimoğlu 16. Bölüm

Hekimoğlu 16. Bölüm

Hekimoğlu 16. Bölüm

Hekimoğlu 16. Bölüm

 

9 Eylül 2020

 

Ateş’in geçmişiyle ilgili tüm bilinmeyenlerin gün ışığına çıktığı 8 Eylül Salı günü yayınlanan 16. bölümde Hekimoğlu’nun geçmişi gün ışığına çıkıyor, işin rengi değişiyor.

Hekimoğlu bir kadın sesi karşısında şaşırır. “Ateş!” Bu kadın, yıllardır görmediği, konuşmadığı ama zamanında çok değer verdiği biri … Elbette bunca zamandan sonra tekrar karşısına çıkması da sebepsiz değil. Hekimoğlu’na her şeyin birden durduğu bir şey sorar. Sadece Hekimoğlu değil, onu tanıyan herkes bu talepten tedirgin olacak. Peki Hekimoğlu, bu kadını geçmişinden geriye döndürebilecek mi?        

İpek ise hastanede yanan Hekimoğlu’nu arıyor. Derhal üniversitede bir ders almasını ister. Tabi Hekimoğlu anlaşma yapmadan bunu kabul etmeyecektir. Bu ders hem öğrenciler hem de Hekimoğlu için eşsiz bir deneyim haline geliyor. Ders sırasında Hekimoğlu geçmişini sorgulayacak ve kendisi hakkında birçok soru işareti ortaya çıkaracaktır.     

Hekimoğlu’nun geçmişinden kadın kim? Hekimoğlu’nun tekrar buluşmasının sebebi nedir? İpek ve Hekimoğlu nasıl bir anlaşma yapacak? Hekimoğlu kendini sorgularken ne ortaya çıkaracak?   

Hekimoğlu yeni bölümleriyle her Salı 20.00’de Kanal D’de!

 

DİĞER BÖLÜM BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir