Hekimoğlu 17.Bölüm

Hekimoğlu 17.Bölüm

Hekimoğlu 17.Bölüm

Hekimoğlu 17.Bölüm

 

16 Eylül 2020

 

Hekimoğlu’nun 15 Eylül Salı günü yayınlanan 17. bölümünde Selin’in kocasının hayatı tamamen Hekimoğlu’nun elinde. Ateş bu ağır yükü kaldırabilecek mi? 

Hekimoğlu sonunda Selin’in kocasını tedavi etmeyi kabul eder, ancak Selin’in kocası onun hasta olmadığı konusunda ısrar eder. Hekimoğlu’nun verdiği randevulara bile gitmiyor. Hekimoğlu ile yüz yüze gelmekten korkuyor ve bu konuda ne kadar haklı olduğu yakında anlaşılacak. Hekimoğlu öyle bir oyun oynar ki Selin’in eşi, ne olduğunu anlamadan kendisini hastaneye kaldırılmış bulur. Hayatı artık Hekimoğlu’nun elinde.     

Sık sık görüşmek zorunda kalan Hekimoğlu ve Selin ise duygusal olarak kendilerini sorgulamaktan çekinmiyor. Bir zamanlar birbirini seven bu ikiliyi zorlu bir süreç beklemektedir. Zeynep, Hekimoğlu’nun duygularına kapıldığını ve bu durumda sağlıklı kararlar veremeyeceğini savunuyor. Ve kim bilir? Belki haklıdır.    

Hekimoğlu – Selin aşkı yeniden alev alabilir mi? Hekimoğlu, Selin’in kocasına teşhis koyabilecek mi? Daha da önemlisi Hekimoğlu, Selin’in kocasının iyileşmesini isteyecek mi? Hekimoğlu’nu Selin ile yan yana görmek Zeynep’i nasıl etkileyecek?   

Hekimoğlu yeni bölümü ile Salı 20.00’de Kanal D’de!

 

DİĞER BÖLÜM BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir