Hekimoğlu 20.Bölüm

Hekimoğlu 20.Bölüm

Hekimoğlu 20.Bölüm

Hekimoğlu 20.Bölüm

 

7 Ekim 2020

 

Hekimoğlu’nun 6 Ekim Salı günü yayınlanan 20. bölümünde Ateş ile İpek arasında beklenmedik bir gelişme yaşanıyor. Elinde çiçeklerle İpek’in odasına gelen Ateş ona ne anlatacak? 

Öte yandan, Hekimoğlu kez daha sevdiği hasta tipiyle karşı karşıya olduğunu. Hekimoğlu’nu kendi teşhisi ile karşı karşıya getiren Kerem, ünlü bir doktor olur ve işler karışır. Teşhisin yanlış olduğunu düşünen Hekimoğlu, bunu kanıtlamaya çalışırken kendini beğenmiş bulduğu meslektaşına meydan okumaktan çekinmeyecektir. Bu sırada Zeynep ile Kerem arasındaki yakınlaşma kimsenin gözünden kaçmaz. Zeynep’i kısa sürede etkisi altına alan Kerem, sevdiği kadına cesur bir teklifte bulunur.        

Tüm bunlar olurken hem basını hem de hastaneyi yönetmeye çalışan İpek, kendisine olan ilgisini gizlemeyen bir gazeteciyle vakit geçirmeye başlar. Hekimoğlu bundan hiç hoşlanmayacak ve elbette tepkisiz kalmayacak. Hekimoğlu, Kerem’i doğru teşhis edebilecek mi? Kerem’in cesur teklifi nedir? Zeynep bu teklifi kabul edecek mi? İpek yeni bir ilişkiye mi yelken açıyor?     

Hekimoğlu yeni bölümü ile Salı 20.00’de Kanal D’de!

 

DİĞER BÖLÜM BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir