Yaşamınızı değiştirecek güzellik sırları

Hepimiz basit güzellik ipuçlarını kullanabiliriz çünkü fazla zamanımız yok, bu da bizi daha da zor gösteriyor. Bununla birlikte, bu doğal güzellik zaman kazanmanın yanı sıra karşılaşabileceğiniz sorunları çözmenize yardımcı olacaktır.

İşte daha iyi görünmeni sağlayacak güzel ipuçları

Şampuan

Yağsız, parlak ve hoş bir koku. Şampuanın güzelliği herkes tarafından kesinlikle beğenilmektedir. Ancak deniz tuzu ekleyerek başka bir düzeye çıkarabilirsiniz. Saç derinizi güzelce temizlemenize yardımcı olur ve saçınızı daha parlak hale getirir.

Kalın Kirpikler

İstediğiniz kadar hafif ve daha az kirpik istiyorsanız korkmayın! Sadece biraz hint yağı, aloe vera karıştırın ve kirpiklerinize uygulayın.

Koyu halkalar

Kaçınmanın en kolay yolu vücudunuzun ihtiyaç duyduğu kadar uyumaktır. Hindistan cevizi yağını çekilmiş kahve ile karıştırın ve gözlerinizin altına koyun. Bunu 7 gün boyunca yapın ve farkı görün.

Selülit

Bu sinir bozucu olaydan kurtulmak için rendelenmiş zencefil suyu ve kil karıştırın. Selülit bulunan yerlere sürün ve selülit çıkışına tanık olun.

Zayıf Çiviler

Kalsiyum eksikliği kadınlarda rahatsız edicidir. Zayıf kemiklere ve kırılgan tırnaklara neden olur. Diyetinize daha fazla kalsiyum eklemek çok yardımcı olacaktır. Bunu deneyebilirsin. Hindistan cevizi balı ve lavantayı karıştırın ve parmağınızı karışıma koyun ve tırnaklarınızda bir çekicilik olduğunu görmek için her hafta 14 ila 16 dakika uygulayın.

Güneş yanığı

Sea Sand Sun Kim sevmez? Ancak güneş yanığından nefret ediyoruz. Güneş koruyucu uyguladıktan sonra bile güneş yanığı olsa bile, deneyin. Sıcak suda uzun, rahatlatıcı bir banyo yapın ve suya kabartma tozu ekleyin.

Parlayan Yüz

Yüzünüzün parlamasını istiyorsanız, bu karışımı kullanabilirsiniz. Jelatin suyunu ve aktif kömürü karıştırın ve yüzünüze uygulayın 10 dakika bekledikten sonra maskeyi çıkarmayı unutmayın yoksa sonuçlar söylediğimiz gibi olmayabilir.

Beyaz dişler

İki parça dilimlenmiş çileğe kabartma tozu ekleyin. O zaman çileği dişlerinize sürün ve her zamanki gibi beyaz göreceksiniz.

Canlandırıcı Yüz

Yüzünüzü yıkadıktan sonra yüzünüzü aloe vera ile nemlendirmeniz yüzünüzü yumuşatır.

Sarkmayı Durdur

Uyumadan önce Göğüslerinize vazelin uygulayın Cildinizi sıkın ve sarkmayı durdurmaya yardımcı olun.

Yukarıdaki ipuçları kesinlikle size yardımcı olacaktır, ancak her zaman olduğu gibi kesinlikle güzel olduğunuzu bilmeniz gerekir! Tek yapman gereken sağlıklı ve sağlıklı kalmak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir