2021 Kainat Güzeli Meksika'dan!

2021 Kainat Güzeli Meksika'dan!

İçindekiler

2021 Kainat Güzeli Meksika’dan!

Koronavirüs pandemisi yüzünden geçen yıl iptal edilen Kainat Güzellik Yarışması, bu yıl yapıldı. Dün 16 Mayıs Pazar günü ABD’nin Florida eyaletindeki Seminole Hard Rock Hotel & Casino’da yapıldı. 2021 Kainat Güzellik Yarışmasında bu yıl Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza birinci oldu.

Meksikalı Kainat Güzeli Yazılım Mühendisi!

Yarışmanın sunuculuğunu Mario Lopez ve 2012 Kainat Güzeli oyuncu ve model Olivia Culpo üstlendi. Yarışmaya dünya genelinden 74 katılımcı birincilik için mücadele etti. Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza birinci olduğu yarışmada ikinciliği Brezilya’dan Julia Gama alırken, üçüncülüğü ise Peru’dan Janick Maceta Del Castillo kazandı. Güzellik kraliçesi 26 yaşındaki Andrea Meza, Miss Meksika tacının da sahibi olan tescilli bir güzel.

Kainat Güzellik Yarışması töreninde eski güzeller Cheslie Kryst, Paulina Vega ve Demi- Leigh Tebow yorumcu olarak boy gösterdi. Pandemi yüzünden güzellik yarışması geçen yıl düzenlenmedi için bu yıl Türkiye, Kainat Güzellik Yarışması’na katılmadı. Öte yandan Türkiye, Dünyanın en güzel 100 kadını 2020 listesinde Hande Erçel’in 1. sırada yer alması ile büyük  dikkat çekti.

 

 

Daha fazla bilgi için diğer arama sonuçlarına göz atabilirsiniz.

 

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRACAK DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir