Sarp Akkaya Baba Oldu!

Sarp Akkaya -Sinem Yalçınkaya çifti bebeklerini kucaklarına almanın sevincini yaşıyor.

Sinema ve televizyon oyuncu Sarp Akkaya  ve eşi Sinem Yalçınkaya 9 ayın ardından sabırsızlıkla bekledikleri, bebeklerine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Çift bu güzel haberi sevenlerine Sarp  Yalçınkaya’nın , sosyal medya hesabından paylaştıkları fotoğraf ile duyurdu. Sarp Akkaya -Sinem Yalçınkaya çifti dünyaya gelen bebeklerine Kaan adını verdi. Bebeklerine kavuşmanın heyecanı içinde olan Sarp Akkaya-Sinem Yalçınkaya çifti büyük mutluluğu yaşıyor.

İçindekiler

Sarp Akkaya’nın Bebek Heyecan!

Çift daha önce güzel bir evlenme teklifi ile dünya evine girmişti. Oyuncu Sarp Akkaya, Fenerbahçe’nin Olympiakos’la oynadığı EuroLeague basketbol maçında evlenme teklif ettiği Sinem Yalçınkaya ile 2017 yılında hayatını birleştirmişti.

Ünlü çiftin nikahı Beykoz Kundura Fabrikası’nda düzenlenen törenle yapılmıştı. ‘Suskunlar’, ‘Bizim Aile’ ve ‘Ezel’ gibi dizilerde rol alan 41 yaşındaki ünlü oyuncu Sarp Akkaya,  bu kez de baba olmanın heyecanını yaşıyor.

Kaan Akkaya Hoşgeldin!

Çift çocuklarına Kaan adını verdiğini de paylaştı. Bu güzel haberi Sinem Yalçınkaya, Instagram hesabından yayınladığı duygusal gönderi ile duyurdu. Bebek Kaan’ın elinin göründüğü bir fotoğrafı paylaşan sevenleri ile paylaşan Sinem Yalçınkaya, fotoğrafın altına  “Geçen hafta bugün, bu dakikalar… Kaan Akkaya… 10/05/2021” notunu yazdı.

Yalçınkaya’nın sosyal medyada bu paylaşımının ardından Burçin Terizoğlu, Bengü ve Merve Özbey gibi bir çok ünlü isimden tebrik mesajı paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir