EBA ZOOM Detaylı bilgi!

EBA ZOOM Detaylı bilgi!
EBA ZOOM Detaylı bilgi!

EBA zoom uygulamasını kolayca indirin! Zoom internet ile veya internet olmadan çalışıyor mu? Türkçe Yakınlaştırma Yolları!

EBA ve Zoom’da canlı dersler başladı. Artık birçok öğrenci EBA’dan canlı ders alıyor. Bazen öğrenciler derslere Zoom ile katılır. Öğrenciler Zoom’un nasıl indirildiğini keşfediyorlar. Peki Zoom’u nasıl indirirsiniz? Birçok vatandaşın kullandığı uygulamalardan biri olan zoom uygulaması, öğretmenlerin de kurtarıcısı olmuştur. Zoom bilgisayarlarda, telefonlarda, tabletlerde ve birçok akıllı cihazda kullanılmaktadır. İşte EBA zoom uygulaması indir! Yakınlaştırma internet ile mi yoksa internet olmadan mı çalışıyor? Zoom Türkçe ile ilgili bilgiler! EBA ZOOM Detaylı bilgi!

Uzaktan eğitim sırasında EBA ve Zoom’da canlı dersler yapılmaktadır. Öğretmenler, EBA TV’de sundukları canlı derslerin yanı sıra Zoom uygulamasını kullanarak öğrencileriyle ek dersler de veriyor. Peki Zoom’u nasıl indirirsiniz? Pandemi sürecinde öğrenci ve öğretmenlerin buluştuğu Zoom uygulaması gündeme geldi. Birçok kullanıcının bilgisayar ve telefon üzerinden rahatlıkla iletişim kurmasını sağlayan uygulama, akıllı tabletlerde de açılıyor. EBA ZOOM Detaylı bilgi!

 

Zoom programı nasıl indirilir?

Zoom uygulamasını Google Play ve Apple Store’dan indirebilirsiniz. Program genel kullanım için ücretsizdir ancak daha büyük toplantılar başlatmak gibi ek seçenekler için ücret ödemeniz gerekebilir.

Zoom uygulaması internet ile çalışıyor mu?

Zoom uygulaması, güncellenmesi gereken bir uygulamadır. Öğretmenler, özel okullar ve kurslar tarafından yoğun olarak kullanılan uygulama internet ile çalışmaktadır. Zoom, bahar mevsimine göre birçok önlem alarak daha güvenli hale geldi. Bu nedenle en güncel uygulamayı kullanmak önemlidir.
Microsoft Teams gibi diğer uzaktan çalışma ve görüntülü sohbet uygulamalarına da aynı özen gösterilmelidir.

ZOOM Programı özellikleri

Canlı bağlantı sırasında arkadaki görüntü önemlidir. Zoom veya Microsoft Teams gibi programlar aracılığıyla yapılan video bağlantıları için, öğrencilerin öncelikle öğretmenlerinden gelen bir e-postadaki veya mesajdaki bağlantıları tıklaması gerekir. Mümkünse öğrenci, yalnız kalacağı sessiz bir odadan katılmalıdır. Video görüşmesi sırasında, videonun arka planında ikamet ettiği yer ve ailesi hakkında özel bilgileri açığa çıkarabilecek hiçbir resim olmamalıdır. Güvenlik açıklarından kaçınmak için bu önlemler alınmalıdır.
Güncel antivirüs yazılımı kullanın. Her gün 1 milyardan fazla kötü amaçlı yazılım var ve bunlara 350.000 yeni kötü amaçlı yazılım ekleniyor. Hiçbiri iyi bir anlam ifade etmiyor. Pandemi döneminde kötü amaçlı yazılımlara bulaşmayı veya kimlik bilgilerini elde etmeyi amaçlayan kimlik avı çabaları büyük ölçüde arttı. Güncel ve proaktif bir antivirüs veya internet güvenlik yazılımı birçok sorunu ücretsiz tutar. İnternette güvenle eğitimin tadını çıkarmanızı sağlar.

Zoom Türkçe nasıl yapılır?

Zoom uygulamasında Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır. Google Lens ile ayarlardaki makalelerin Türkçeye çevrilmesi ile en azından geçici olarak kullanılabilir.

 

EBA CANLI DERS İÇİN TIKLAYINIZ!

Giriş linki aşağıdadır ;

EBA UZAKTAN EĞİTİM 

 

 

GÜNCEL HABERLERİ TAKİP EDİN!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir